אשרת עבודה בקנדה

חברת Dead Sea Secrets חברה מובילה בתחום המכירות של מוצרי ים המלח בקנדה, מגייסת לשורותיה צעירים בעלי מוטיבציה להצלחה המעוניינים להצטרף לצוות מנצח בתפקידי מכירה וניהול עם אשרת עבודה בקנדה.

החברה הינה ותיקה ובעלת ניסיון עשיר בתחום המכירות, המנהלת עשרות דוכני מכירה בקניונים הגדולים והמובילים בקנדה, המבטיחה להעניק לעובדיה את מיטב התנאים, ביניהם: קבלת אשרת עבודה בקנדה ואפשרויות קידום רבות, כל זאת באווירה משפחתית ישראלית, ותמיכה לאורך כל הדרך הכוללת הדרכה מקצועית, תנאי מגורים ברמה הגבוהה ביותר ובעיקר את האפשרות להרוויח בגדול תוך זמן קצר בעבודה בעגלות בקנדה ובאווירה של חו"ל…

אשרת עבודה בקנדהמאחר וחברתנו הינה חברה חוקית, כל העובדים שלנו הינם בעלי אזרחות קנדית או אישור עבודה בקנדה. אנו מעסיקים גם בעלי אזרחויות אירופאיות. אם ברשותך אחד מן השניים, חברתנו תשמח להציע לך מגוון אפשרויות עבודה חוקיות, מעניינות ומאתגרות.

החברה משווקת כבר למעלה מעשור שנים את מגוון מוצרי ים המלח של חברת פרמייר העולמית, החברה האיכותית והנמכרת ביותר בעולם העגלות בתחום הקוסמטיקה של מוצרי ים המלח.

הכשרה ותנאים:
אין צורך בידע או בניסיון קודם. מהרגע שתגיעו אנו נעשה הכל על מנת לוודא שתנחתו "נחיתה רכה" החל מאיסוף בשרה התעופה, תמיכה והכשרה מלאה שתהפוך אתכם לאנשי מכירות מהשורה הראשונה.

# תנאי דיור ברמה גבוהה, רכב צמוד וכו'…
# הבטחת הכנסה מינימלית מובטחת של 8 דולר לשעה.
# החזר מלא על כרטיס טיסה לעובדים המגיעים לעבוד לזמן של 4 חודשים ומעלה.
# עבודה רווחית לחרוצים – העמלות הגבוהות ביותר – אפשרויות קידום!

נשמח שתצטרפו גם למשפחה מנצחת ותעשו איתנו כסף… בהצלחה!

תגיות: , , , .