הוצאת אישור עבודה באירופה

חברת Euro Cosmetics מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי הדגמה בקניונים המובילים ביותר ברחבי אנגליה, סקוטלנד ואירלנד וכן שואפת להרחיב את שלוחותיה ברחבי קניונים במדינות נוספות ברחבי אירופה. בחירת הקניונים נעשית לאחר סקר שוק קפדני ובחינת הקניון עפ"י כמות מבקרים, סוג האוכלוסייה, מיקום וכו'.

סדנת הכשרה:
אין צורך בידע מוקדם. כל עובד שנקלט עובר סדנה בת שני שלבים: שלב ראשון הוא יסודות המכירה והתרבות האנגלית. שלב שני הוא על המוצר הנמכר. כל מוכר חייב להיות מוכן ומקצועי!!

אופי העבודה:
המכירה מתבצעת בדוכנים הממוקמים במיקומים מרכזיים בקניונים בשיטת ההדגמות – ככל שיהיו יותר הדגמות כך יהיו יותר מכירות. העבודה מתבצעת 6 ימים בשבוע ושעות העבודה תלויות בשעות העבודה של הקניון. בכל קניון יוצבו מס' מוכרים, רוטציה תתבצע בין כולם על מנת לוודא כי כל אנשי המכירות יעבדו בכל הקניונים! לכל עובד יינתן יום חופש אחד בשבוע.

על העובדים:
אנו משקיעים במערך גיוס אנשים בארץ ובחו"ל על מנת להביא לשורותינו עובדים חרוצים, "אריות מכירות", אנרגטיים, בעלי ראייה חיובית ורצון לעבוד והכי חשוב – שרוצים לעשות הרבה כסף! אין צורך בידע או ניסיון קודם – אצלנו תקבלו הכשרה מלאה שתהפוך אתכם למוכרים מהשורה הראשונה. אנו משקיעים משאבים רבים, ביצירת מערך הדרכה לקביעת רף מכירות גבוה לכל מוכר, כי הצלחתכם היא הצלחתנו.

** יש צורך בידע בסיסי באנגלית.

הוצאת אישור עבודה באירופה:
העסק הינו חוקי לחלוטין ולכן אנו מעסיקים עובדים בעלי הוצאת אישור עבודה באירופה בלבד – דרכון אירופאי או ויזת סטודנט. במקרה של ויזת סטודנט, אנו מסייעים בהוצאת הויזה.

שכר:
אנו מציעים את השכר הטוב ביותר בתחום זה באנגליה. השכר מבוסס כ-20% אחוזים מהמכירות ובונוסים למשקיעים. כל עובד ועובד מגדיל את מכירותיו מידי חודש. עם קצת רצון, מרץ והמון מוטיבציה, לכל אחד ואחת יש את האפשרות לעשות כסף, המון כסף!!!

קידום:
כל מנהלי האזור ומנהלי העגלות החלו את דרכם כאנשי מכירות, השקיעו, הצליחו וזכו לקבל תפקידים ניהוליים בחברה. החברה מעודדת ומכשירה מנהלים שצומחים מתוך המערכת. מנהלים מקבלים הטבות נוספות מהחברה!

הטבות ודיור:
איסוף משדה התעופה יתבצע לנוחות העובדים! בבעלות החברה מס' דירות מפנקות וברמה גבוהה הממוקמות בסמוך לקניונים. הדירות מאובזרות לחלוטין לנוחות העובדים (תנור, מקרר, מכונת כביסה, טלוויזיה וכו´).
שכר הדירה הינו כ-60 פאונד לשבוע ומנוכה מהמשכורת.

נסיעות:
לכל קניון מוקצה רכב אשר ישמש להסעת העובדים מהדירה לקניון. לעובד אשר נמצא ביום חופש תינתן אפשרות להשתמש ברכב לצרכיו האישיים ולנוחיותו.

החזרים:
טיסה – עובד בעל ותק של 3 חודשים בחברה יקבל החזר מלא של הוצאות הטיסה מישראל.

תגיות: , , .