עבודה באירופה לישראלים

עשרות אלפי צעירים ישראלים טסים מדי שנה אל עבודה באירופה לישראלים, רובם כמובן בוחרים בסוגי העבודה במכירות כמו למשל עבודה בעגלות או מכירת ציורי שמן מדלת לדלת.

בוא נדבר קצת על היתרונות והחסרונות של עבודה באירופה:
אחד היתרונות הבולטים ביותר של עבודה באירופה לישראלים היא הקרבה לישראל, הרבה מאוד ישראלים לא רוצים לטוס ולעבור טיסות ארוכות ורוצים להיות קרובים לבית כשגם שעון הזמן הוא לא בהפרשים גבוהים ולכן
מעדיפים לטוס אל עבודה באירופה.

עוד יתרון מאוד גדול הוא הכרטיס טיסה, כרטיס טיסה היום אל עבודה באירופה הוא מאוד זול לכל יעד,
אנגליה, ספרד, איטליה ולכן ישנם הרבה מאוד חבר'ה שרוצים לטוס אל עבודה בחו"ל ולא רוצים ישר להוציא
הוצאה גדולה ולרכוש עוד לפני שהתחילו לעבוד כרטיסי טיסה באלפי דולרים.

עבודה באירופה לישראליםסיבה נוספת היא התנאים שנותנים החברות באירופה, הן נותנות תנאים מעולים וקונות לרוב גם את כרטיסי הטיסה שלכם לפעמים אליהם לחברה, גם מגורים לפרק זמן מסוים נותנים בחינם בדרך כלל.

עבודה באירופה לישראלים מאפשרת לנו אינספור אפשרויות עבודה בתחום המכירות כמעט בכל מדינה ובכל עיר, היום קשה מאוד להיכנס לאחד הקניונים ברחבי אירופה ולא לראות הרבה מאוד ישראלים שעובדים בעגלות בקניונים, אלפי ישראלים טסים מדי שנה אל עבודה באירופה לעבוד בקניונים הרבים בערים בפופולאריות בסביבה.

כמובן שלכל היתרונות יש גם חסרונות, כמה חסרונות בולטים בעבודה באירופה זה שהישראלים יושבים ועובדים באזורים הללו כבר למעלה מ- 12 שנים, באוכלוסיה מתחילה להימאס כבר מהמוצרים של הישראלים ומשיטת המכירה האגרסיבית שלהם, לפעמים ישראלים הרוצים לטוס אל עבודה בחו"ל מעדיפים לטוס אל מקומות חדשים ולא למקומות שאנחנו יושבים בהם הרבה זמן.

עוד חיסרון הוא האקלים האירופאי, ברוב המדינות באירופה החורף הוא אכזרי מאוד וקשה מאוד להסתגל אליו,
כמעט תמיד יש שלגים, קור מטורף וצריכים להתאמץ מאוד בשביל שחוץ מעבודה יהיו לכם חיים שם באותה המדינה שאתם נמצאים בה.

חיסרון נוסף הוא היוקר של אותו המקום שאתם נמצאים בו, ברוב מדינות אירופה משתמשים במטבע היורו, בשאר זה ליש"ט, שני המטבעות הללו מאוד יקרים וכמו המחייה שם מאוד יקר כל עניין הבזבוזים, מועדונים, מסיבות, קניות… הכל יקר מאוד.

תגיות: , , .