עבודה באמסטרדם ציורי שמן

שלום חברים יקרים, שמי ירון לוי והשתחררתי בינואר 2011 משירות קרבי וישר עשיתי קורס ברמנים. מיד עם סיומו רציתי לעבוד עבודה באמסטרדם ציורי שמן בעבודה מכניסה מאוד לטווח זמן בינוני מבלי להתחייב (הרי הרגע סיימתי התחייבות של שלוש שנים) לראות עולם, לצאת מבית הוריי, להכיר חבר'ה חדשים ובקיצור כיף.

נשמע מוגזם… אז זהו שלא!
פתחתי את האינטרנט וראיתי מודעה על משכורות ממוצעות של בין 15,000-30,000 ₪ בחודש במכירות תמונות עבודה באמסטרדם ציורי שמן, היה נשמע מפתה ומסקרן.

אמרתי וואלה בוא נתקשר, התקשרתי ושמעתי פרטים על העבודה באמסטרדם ציורי שמן. ערכתי סקר קצר בין החברות השונות הפועלות שם והחלטתי שאני נוסע – כל חבריי אמרו לי מה אתה נוסע יעבדו עלייך אתה תראה לא תעשה כסף וחבל על הכרטיס טיסה, אבל אני בשלי – טסתי להולנד, אמסטרדם.

הבית בו התגוררנו היה גדול מרווח ומצויד בכל הדרוש. למחרת עברתי הכשרה עם סוכנת מופלאה שלימדה אותי למעשה את הסוד של איך לעשות 12,000 ₪ בשבועיים …כן כן, בשבועיים הראשונים חסכתי 12,000 ₪. לאחר כחודשיים חזרתי לארץ עם רווח של יותר מ- 32,000 ₪ וכשחזרתי ישבתי לשיחה עם חבריי והם לא האמינו, פשוט היו המומים מהסכומים המטורפים שעושים שם וכמובן רצנו גם להצטרף.

לאחר עוד כחודש חזרתי לאמסטרדם, עבדתי שוב תקופה של 4 חודשים ואז מינו אותי לראש צוות וחבריי שהגיעו בינתיים – היו הסוכנים שלי, לעבוד בחברה היה כיף חיים, מעבר לכסף יש הוואי מטורף. כסוכן אתה פוגש ומתגורר עם אחלה חבר'ה (אותה סוכנת שעשתה לי התלמדות נהייתה חברה שלי) כמו גם מקומיים ומקומיות.

בקיצור החברה נוהגת על פי הכלל הטוב בעולם יחס גורר יחס וזה שווה הכל. המטרה של כולם היא אחת – לעשות כסף וכמה שיותר, מה רע בכ- 15,000 ₪ חסכון בחודש?!

שיהיה בהצלחה לכולכם!!

תגיות: , , .