עבודה בארה"ב לאקדמאים

החברה עוסקת מזה 10 שנים במכירות ישירות ללקוחות הקניונים בארה"ב. היום בארה"ב – קל לפזר הבטחות ללא כיסוי: "מבטיחים טיסה חינם, דיור, הסעות ורכב חינם, מקדמות וכו'…!???"

אל תהיו תמימים, אין להרוויח בחינם. המציאות היא שלא קיימת חברה שתשקיע מראש באדם שעדיין לא הוכיח מהן היכולות שלו. נתנו לך כסף? תהיה בטוח שתצטרך להחזיר.

"משכורות גבוהות מאוד של $3000 – $6000 לחודש", "רווחים של כריסטמס כל השנה".

המציאות היא שהמשכורות הן אחוז יחסי מסך המכירות. ככל שתשקיע כך תרוויח. הם יודעים ("המבטיחים") שהבטחות מביאות אנשים. ברגע שהגעת, אין מצדם בעיה לשנות את התנאים.

אצלנו בחברה
אנו מחפשים עובדים למשרת עבודה בארה"ב לאקדמאים עם תנאי עבודה מועדפים ומשכורות שמוכיחות את עצמם. הקניונים שבהם אנחנו עובדים נבחרים בקפידה, קניונים "עשירים" בערי מפתח ברחבי ארה"ב.

המוצרים
החברה עובדת עם שני המוצרים המובילים את שוק המכירות בארה"ב:
Dead Sea Spa – מוצרי ים המלח: חברת קוסמטיקה בעלת שם ודרישה גבוהה בארה"ב.
Nail Kit – ערכה להברקת וחיזוק ציפורניים: המוצר הנמכר מס' 1 בארה"ב אין להשוות את התוצאות הויזואליות בהדגמה לאף מוצר אחר.

הכשרה
מאחורינו ניסיון של 10 שנים בהדרכה אישית והכשרה מקצועית של אנשי מכירות מנצחים. החפיפה נעשית ע"י מנהלי המכירות המובילים שלנו. בשלבים הראשונים סוגרים לך מכירות כך שאתה מתחיל מיד להרוויח.

הגירה
החברה היא חברה של ישראלים הגרים חוקית בארה"ב. מבחינת ההגירה העבודה בטוחה – תמיד נוכח נציג חוקי שיעבוד איתך. לאדם המוכיח את עצמו ומעוניין להתקדם איתנו, אנו מספקים אישורי עבודה בתהליך מוכח.

אנחנו איתך ב- 100% לאורך כל הדרך.

גם במידה ותמצא שאופי העבודה אינו תואם את הציפיות, נדאג לקשר אותך עם חברות שעוסקות בתחומים אחרים. אנו מתחייבים לספק את כל הכלים להצלחה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר לאמינות, רצינות, אחריות ותמיכה בכל צרכי העובד. תנו לעצמכם אפשרות להבין מה קורה במשרת עבודה בארה"ב לאקדמאים ולשמוע את האמת מאנשים שחוו חברות אחרות והגיעו אלינו לבסוף ועד היום לא עזבו.

בהצלחה!

תגיות: , , , .