עבודה בארה"ב לבעלי אזרחות

אזרחות אמריקאית מאפשרת למחזיקים בה יתרונות רבים הן בתוך גבולותיה של ארה"ב והן מחוץ להן. עבודה חוקית ומגורים בארה"ב הינם רק חלק מהזכויות וההטבות הניתנות לכלל המחזיקים באזרחות אמריקאית ללא תות במקום מגוריהם הקבוע. בכך, צעירים ישראלים המחזיקים באזרחות אמריקאית יכולים בכל זמן שרק ירצו להיכנס בשערי ארה"ב, להתגורר בכל עיר שרק יבחרו ואף לעבוד בתחומי עבודה רבים ומגוונים.

עבודה חוקית
אחד האלמנטים החשובים בעבודה בארה"ב לבעלי אזרחות הינה העבודה החוקית בכל תחומי העבודה בו תבחרו לעבוד. חברות רבות אומנם מציעות עבודה חוקית בארה"ב גם למי שאינו אזרח המדינה אך האזרחות פותחת בפני העובדים הישראלים את כל תחומי העבודה בארה"ב. בנוסף נהנים אזרחי ארה"ב מחשבון בנק חוקי בארה"ב, תנועה חופשית במדינה, תנאים סוציאליים מלאים לרבות חיסכון לפנסיה ועוד.

שכר גבוה יותר
החברות הישראליות המעסיקות צעירים ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית וכן החברות האמריקאיות מציעות שכר גבוה יותר לבעלי אזרחות אמריקאית על פני אלו שאינם מחזיקים באזרחות.
ההבדל בשכר יכול להתבטא בעד כ- 1500 דולרים בכל חודש – סכומי כסף גבוהים במיוחד. השכר הממוצע בעבודה בארה"ב לבעלי אזרחות עומד על כ- 7500 דולרים בכל חודש.

יותר משרות פנויות
ישראלים המחזיקים באזרחות אמריקאית נהנים ממגוון רחב יותר של משרות. נתון זה נובע מהמכסות אותן מחזיקות החברות הישראליות באשר לאישורי העבודה למי שאינו מחזיק באזרחות כאשר ישראלים המחזיקים באזרחות אינם מצריכים את אישורי העבודה של החברה ואינם פוגעים במכסת האישורים. מלבד היקף המשרות הגדול יותר נהנים אזרחי ארה"ב גם משכר גבוה יותר ומענק חתימה שמן בחלקן של החברות.

מגורים ברמה הגבוהה ביותר
עבודה בארה"ב לבעלי אזרחות אינה כוללת רק מגוון משרות רחב ושכר גבוה אם כי גם מגורים ברמות הגבוהות ביותר הכוללים בריכות שחייה פרטיות ומחוממות, חדרי כושר מקצועיים ומאובזרים, אבטחה, שמירה וניקיון, רכבי חברה ועוד. הדירות מרוהטות ומאובזרות מכל טוב כאשר החלק החשוב ביותר הוא – הדירות בחינם! וזאת על חשבון החברות המעסיקות כאשר בחלק קטן של החברות נדרשים העובדים רק בתשלום סמלי בגובה כמה מאות בודדות של דולרים.

תגיות: , , .