עבודה בחו"ל בקיץ

אל כל מקום שתגיעו לעבוד עבודה בחו"ל בקיץ אתם צריכים לקחת אתכם בגדים גם חורפיים וגם קיציים, אל תיקחו אתכם יותר מדי כי בטוח תיקנו שם כשתגיעו, תדאגו לקחת אתכם מצעים חדשים, מגבות כי אתם מגיעים לדירה ולא לבית מלון, חבל להוציא ישר כספים על הדברים האלה כשאתם יכולים להביא מהבית.

עבודה בחו"ל בקיץכמובן שלא לשכוח דרכון וצילום של הדרכון, רישיון בינלאומי כי אתם תנהגו שם ברכבי החברה, לא לשכוח לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל זה לא עולה יקר ואתם חייבים לעשות את זה, תשאלו את מנהלי החברה שאליה אתם מגיעים אל עבודה בחו"ל בקיץ אם יש להם קוד לבוש מסוים כך שתוכלו להביא כבר מהבית מכנס שחור או מה שצריך על מנת לעבוד כמו שצריך.

לאחר שהגעתם אל עבודה בחו"ל בקיץ ואל דירת החברה חשוב מאוד לקבל יום יומיים מנוחה בגלל הטיסה, כמובן שתלוי לאיפה הגעתם בעבודה בחו"ל, חשוב מאוד לאחר היומיים להתחיל ללמוד את הספיצ'ים, חשוב שיהיה מישהו צמוד אליכם שידריך אתכם בכל שלבי ההתאקלמות שלכם, על מנת להצליח אתם חייבים לסגל לעצמכם שיטת מכירה כמו של מישהו שמצליח בחברה, תיצמדו למישהו שהוא תותח ותראו איך הוא עובד בדיוק ופשוט תעשו כמוהו, זאת השיטה הכי טובה!

אל תתביישו מהלקוחות האמריקאים, אל תראו בעיניים גם אם יש לכם בעיה עם השפה כי זה לא בעיה לומדים מהר מאוד, תקבלו טיפים מאנשים שכבר מנוסים ויודעים מהי עבודה בחו"ל, תקשיבו למנהלים ולהוראות שלהם כי הם יודעים בדרך כלל מה הם אומרים ומה הם עושים.

עבודה בחול קיץאחד הדברים החשובים ביותר לזכור ברגע שאתם מגיעים לעבודה בחו"ל בקיץ זה לא להישבר! אפילו אם קשה לכם ובטוח שיהיה קשה אתם חייבים להתעלות על עצמכם ולא לוותר, כל סוג עבודה שלא בחרתם אתם חייבים להתמיד ולהמשיך לנסות, תהיו בטוחים שבהתחלה תמיד קשה, תמיד יהיו לכם תלונות, תמיד יהיו לכם חששות שאולי לא עשיתם את הבחירה הנכונה של סוג העבודה או של החברה שאליה הגעתם, אל תחשבו על הדברים האלה ותתרכזו בלעשות כסף ולהגשים את המטרה שבשבילה הגעתם אל עבודה בחו"ל.

עבודה בחו"ל בקיץ היא בהחלט מקום מעולה להגיע אליו, אתם חייבים ללכת בדרך הזאת שהצגנו בפניכם, תקשיבו לאנשים עם ניסיון בעבודה בחו"ל ולכאלה שיודעים מה הם אומרים, תיצמדו לאלה שעושים כסף, לאנשים המצליחים כי אתם גם תהיו כמוהם אם תיצמדו אליהם, אל תישברו אם קצת לא הולך לכם בעבודה בחו"ל ותדעו שעם הזמן אתם תצליחו ותגשימו את המטרה שבשבילה הגעתם אל עבודה בחו"ל.

תגיות: , , , .