עבודה בחו"ל מימון כרטיס טיסה

לחברה גדולה ובעלת ניסיון בתחום המכירות בקניונים דרושים/ות עובדים/ות צעירים אנרגטיים, אמביציוניים ובעלי מוסר עבודה גבוהה המחפשים עבודה בחו"ל מימון כרטיס טיסה ולעשות הרבה כסף עם תנאי מחייה גבוהים.

עבודה בחו"ל מימון כרטיס טיסההחברה
מי אנחנו –  חברה חוקית שמשלמת מיסים בבעלות ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית. החברה בעלת 11 שנות ותק בשוק, ומתפרסת בחמש מדינות שונות כגון: מיאמי, פלורידה, קליפורניה, לאס וגאס ועוד.

המוצר – מה בעצם מוכרים?
תחום קוסמטיקת הציפורניים ומוצרי ים המלח בארה"ב פופולארי מאוד. בניגוד לשאר המוצרים הנמכרים בארה"ב ע"י ישראלים כגון: צעצועים, תמונות, מכונות מזל ומכונית גלידה, תחום הקוסמטיקה ריווחי כל השנה ותנאי עבודה בחו"ל מימון כרטיס טיסה כלול גם.

מוצרי הקוסמטיקה הינם קלים למכירה, והם מוצר נצרך מאוד בשוק לאורך כל העונה, בניגוד לצעצועים שנצרכים בעיקר רק בסביבות חג המולד, תמונות שאינן מוצר קל למכירה ודורש המון מאמץ פיזי או מכוניות גלידה אשר את/ה נדרש לשכור את הרכב ולקנות את הסחורה.

"אין אישה שלא רוצה לטפח את עצמה!!!"
בתחום הקוסמטיקה הינך בא/ה אך ורק לעבוד ולעשות את הכסף הטוב באמת. הלקוחות: נשים וגברים כאחד! מכל סוגי האוכלוסייה. המוצר אינו יקר וכל אחד/ת יכול/ה להרשות לעצמו/ה לרכוש את המוצר.

אופן העבודה – אנרגיות, אנרגיות, אנרגיות
העבודה הינה 5 וחצי ימים בשבוע (יום חופש אחד באמצע השבוע, יום ראשון חצי יום עבודה), 11 שעות עבודה ביום (10:00-21:00) יום ראשון (11:00-18:00). היום בקניון – כ-90% מהזמן הינו עבודה נטו!!! אנו מעודדים הפסקות יזומות להתרעננות, רגיעה וחידוש האנרגיות. כמו כן כמובן ארוחות.

שיטת המכירות – הכל בחיוך
שיטת המכירות שלנו מוכיחה את עצמה כבר מספר שנים כהצלחה גדולה בקרב אנשי המכירות שלנו.
לאחר ההכשרה שתעבור/י אצלנו והניסיון תמכור/י לכ- 80% מהלקוחות שתעצור/י.
המכירה הינה מכירה אקטיבית כלומר, אינך עומד/ת על העגלה ומחכה ללקוחות תפקידך למשוך את הלקוחות אלייך ולהראות להם את הדבר המדהים שיש לך להציע להם. מטרתך למכור כמה שיותר פריטים במכירה אחת ולהציע את כל הדילים האפשריים. ככל שתמכור/י יותר כך תרווח/י יותר. אין אדם שלא מוכר!!!

משכורת – הכסף הגדול
המשכורת על עמלות – תמכור/י יותר תרוויח/י יותר. העמלות הן על בסיס יומי. לא שבועי ולא חודשי.

עבודה בחו"ל לצעירים

תנאים אישיים – מעל הכל
מטרת העל שלנו, בכל מה שקשור לתנאים האישיים של העובד, היא שהעובד יגיע לעבודה ללא כל דאגות, בראש נקי. וזה אומר מבחינתנו להעניק לעובד את התנאים הטובים ביותר. קודם כל נאסוף אותך משדה התעופה וניתן לך יום יומיים התאקלמות בדירה המקסימה.

דירה – דירות קומפלקס בעלות שני חדרים (שני שותפים בכל חדר) בד"כ מקלחת ושירותים לכל חדר, ארון בגדים, מטבח מאובזר (כלי אוכל, תנור, מקרר, מדיח כלים), מכונת כביסה, מייבש כביסה ומזגן. חלק משירותי הקומפלקס הם בריכה וג'קוזי להרגעות בימי החופש ואחרי העבודה. כמו כן הקומפלקס דואג לטיפול כל בעיה טכנית שיש בדירה.
רכב – הרכב משרת אתכם בראש ובראשונה להגעה וחזרה מהעבודה בקניון ובשעות הפנאי לצרכיכם האישיים.

על כל בעיה אישית, בריאותית או כספית אנו אחראים
עוד לפני שתגיעו לעבודה אנחנו נדע מיהו הרופא הטוב באזור לכל תחום, איפה נמצא בית החולים הקרוב כך שאם תהיה חס וחלילה איזה שהיא בעיה נדע איך לטפל בה במיידי. כמובן אם עובד חולה הוא אינו מגיע לעבודה באותם הימים. אם נוצרת כל בעיה של מחסור בכסף נשמח לעזור לכם בנושא.

הכשרה
כמו שכבר אמרנו אין צורך בניסיון. עם שיטת מכירות כמו שלנו אין אדם שלא מוכר!
אחרי ההתאקלמות הקצרה נעביר אותך הכשרה מקיפה שתכלול:
• אופן המכירה
• איך לפנות לכל סוג של אדם
• חוקי הקניון
• זיהוי לקוחות פוטנציאליים
• האמריקאים…

הכנות לנסיעה – כשהכל סגור
החברה שלנו נותנת לאזרחים המגיעים אל עבודה בחו"ל מימון כרטיס טיסה מלא מישראל לארה"ב.
חשוב מאוד לעשות ביטוח בריאות ומטען עוד מהארץ – כל שרותי הבריאות בארה"ב יקרים מאוד.

תגיות: , , .