עבודה בעגלות בניו יורק

חוששים גם אתם לעבוד עבודה בעגלות בניו יורק? למה לעבוד בעבודה שלא תדעו איך לסגור את החודש? שכר בסיס קבוע של $2,000 בחודש + אחוזים גבוהים! הצטרפו למשפחה המובילה ברחבי ניו יורק!

המשפחה הותיקה ביותר בארה"ב מתרחבת ואתם מוזמנים להצטרף להצלחה!
לעבוד ולחיות בניו יורק עם הכנסה בטוחה!

חברת Natural Spa Inc הינה חברה חוקית בעלת ניסיון של שש שנות עבודה בעגלות בניו יורק בתחום השיווק והמכירות בארצות הברית. אנו ממוקמים בניו יורק ולאחר שנים של ניסיון בחרנו את המקומות העשירים ביותר בניו יורק לעבוד בהם (האיזור כולו נבחר כאזור העשיר ביותר בארצות הברית).

על המוצרים ודרך העבודה:
המוצרים הם מוצרים אמריקאיים באיכות גבוהה, מוצרים שהקהל האמריקאי מכיר וקונה על בסיס קבוע ועל כן שיטת העבודה היא לא אגרסיבית כמו העבודה בעגלות של ים המלח ורוב הלקוחות יגיעו אליכם לעגלה, אין "הצקות" מיותרות ואין "רדיפה" אחר לקוחות הקניון. אנו עובדים בשיטה שונה עם מערך הדרכה מסודר.

הכשרה:
העבודה אינה מורכבת ואינה מצריכה ניסיון קודם במכירות. מהרגע שתנחתו יוצמד אליכם מדריך מוסמך שילווה אותכם לכל אורך השבוע הראשון – הדרכה מלאה ומפורטת, מלווה בחומר כתוב, המדריך ילווה אתכם כל יום, לאורך כל היום, עונה על שאלות ומרים אתכם תוך מספר ימים לסכומים של מוכרים מנוסים עד אשר יהיה לכם את הביטחון להמשיך בלעדיו.

תנאים:
– שכר בסיס קבוע של $2,000 בחודש + אחוזים גבוהים ובונוסים למצטיינים!
– ג´יפ חדש לכל צוות (צוות מורכב משני אנשים) – הג´יפ שלכם לשימוש ללא הגבלה: לעבודה, לימי חופש ולבילויים.
– דירות מאובזרות ברמה של חמישה כוכבים הכוללות את כל הפינוקים שתחשבו עליהם.
– איסוף משדה התעופה.
– מיקום מרכזי בסביבה העשירה ביותר בניו יורק.
– יש מסעדות וסופרמרקטים כשרים למי שצריך.

** עובדה:
העובד בעל השכר הנמוך ביותר בחודש אפריל 2013 בחברה עמד על $3,470
והעובד עם השכר הגבוה עמד על $8,650.

אווירה:
אצלנו תמיד תמצאו אוזן קשבת ומישהו לדבר איתו, טובת העובדים בראש ובראשונה, נתמוך ונעזור בכל בקשה. החברה משקיעה הרבה בערבי גיבוש לעובדים וביצירת סביבת עבודה כייפית ומשפחתית.

אתם מוזמנים להצטרף ולעשות איתנו כסף גדול – ואצלנו זה על בטוח. אם בא לכם לנגוס בתפוח הגדול, צרו קשר ונשמח לענות ולתת לכם את כל הפרטים שתרצו לדעת…

תגיות: , , , .