עבודה בפיטסבורג עגלות

חברת Touch Beauty נותנת לעובדיה את אחוז המכירות הגבוהה ביותר, 30% מהמכירות זה הכסף שלכם.

מי אנחנו?
חברת Touch Beauty מתמחה במכירת מוצרי טיפוח לגבר ולאישה תוצרת ים המלח. החברה פועלת בשוק האמריקאי מזה 7 שנים ובסיסה בפיטסבורג בפנסילבניה. חברתנו המובילה בתחום המכירות בקניונים ומעוניינת בכם, עובדים צעירים ומסורים הרוצים לשלב הנאה, חויה ורווח גדול בעבודה בפיטסבורג עגלות.

מה אנחנו מציעים:
אנו מציעים לכם לבוא לעבוד בחברה שלנו תוך שילוב של חוויה חברתית חדשה, שיפור השפה האנגלית, עבודה עם צוות אנשים תומך ואווירה ביתית, תוך כדי שילוב של פעילות חברתית על חשבון החברה כגון מסיבות, פאבים, מסעדות ועוד… והכי חשוב לעשות כסף רב עם אפשרות לקידום.

מה אנו מוכרים:
אנו מוכרים ערכות טיפוח של מוצרי ים המלח. מוצרים שאנחנו מאמינים בהם והולכים איתם כבר שנים. המכירה מתבצעת בקניונים על גבי עגלות עם מוצרי הדגמה בצורה מקצועית ומהנה.

מה השכר?
אנו החברה שנותנת את האחוז הכי גבוה מהמכירות, 30% מהמכירות זה הכסף שלכם. השכר הממוצע החודשי אצלנו נע בין $6500 – $4500 לא כולל בונוסים לעובדים מצטיינים.

מי מתאים לעבוד איתנו:
מניסיוננו העשיר עם עובדים אשר חנכנו עם השנים אנו יודעים שהמתכון להצלחה הוא מוטיבציה גבוהה "לעשות כסף" ולהצליח. אם אתם תירצו אנו נעזור לכם ובתוספת מאמץ ועבודה קשה בתחילת הדרך נגיע יחד למטרה.

מי עובד אצלנו:
צעירים וצעירות בני 20-30. משוחררים מהצבא, סטודנטים וכו'… אשר באים לחפש "לעשות כסף" רב בזמן קצר יחסית למטרות שונות ולהגשמת חלומות בחייהם.

תנאי עובדים:
אנו דואגים למגורים בקומפלקסים מפוארים הכוללים חדר כושר ובריכה בנוסף לרכב וזאת על מנת שכשתגיעו לא תצטרכו לדאוג לדבר ותתרכזו רק בעבודה ובהתחלה החדשה.

הגעה לעבודה:
מתאמים איתנו ומגיעים ואנו נדאג לאסוף אתכם משדה התעופה הישר למקום מגוריכם החדש, כמו כן אנו נסייע בכל מה שקשור להתאקלמות בבית החדש.

יש לכם עוד שאלות? משהו לא מובן? לא סגורים? רוצים לדעת עוד? צרו איתנו קשר ואנחנוו נחזור אליכם עם כל התשובות לשאלות שלכם על מנת שתבואו מוכנים ושקטים לעבודה בפיטסבורג עגלות.

תגיות: , , , .