עבודה בציורי שמן באוסטרליה

לעולם המדהים של עבודה בציורי שמן באוסטרליה מדלת לדלת הגעתי מקריאת מודעת דרושים באחד האתרים ברשת. הגעתי לחברה הזו אחרי המון תכנונים ושאלות, אפופת שמועות פסימיות על כל נושא עבודה בחו"ל. אם להגיד את האמת, כשנסעתי, לא האמנתי עד המכירה הראשונה שלי שמדובר בעסק עם המון המון כסף…

החיים בדרכים זו חוויה שאני בטוחה שתזכרו לטובה בלי קשר לעניין הכסף… סיפורים לא חסר על העבודה בדרכים, מזג אויר המשתנה ואין ספור נופים שירוצו לכם מול העיניים. בכל מקום אליו תגיעו יש איזושהי אטרקציה שכדאי לבדוק: החל ממועדוני בילוי, אתרים תיירותיים, פארקים, קניות, תרבות,טיולים בטבע וחיי לילה. מי שיודע לעבוד ורוצה להרוויח כסף בזמן קצר ויחד עם זאת לראות עולם – זאת העבודה בשבילו.

לא רק שהעבודה מאוד מעניינת ודינמית, נוסעים הרבה, רואים המון מקומות ופוגשים את כל סוגי האנשים, ההוצאות הן מינימליות (של המחייה בלבד) ואתם גם "שולטים" בכסף שלכם.

ישנן לא מעט חברות וכדאי לעשות סקר שוק ולברר טוב מי יושב מולכם. לפני שאתם מחליטים צריך לדעת אם זאת חברה שיש לה "אמא ואבא" .קל לפזר הבטחות אבל חשוב לדעת אם החברה למודת ניסיון,קשובה לכם ולצורכיכם והכי חשוב – חברה שאפשר לסמוך עליה גם ברגעים לא קלים ולא צפויים,ובמקרה זה אחרי שתי עונות רצופות בחברה אני יכולה להבטיח לכם שבאמדור אתם בידיים טובות.

אני חזרתי לעבוד עבודה בציורי שמן באוסטרליה פעם שנייה בתור סטודנטית בחופשת הסמסטר. בחודשיים אלו עשיתי משכורת גבוהה מאוד (יותר מ- $8000 אחרי הוצאות!) שהספיקה לי בארץ לכל השנה (עם שאריות) – כך יכולתי להשקיע בלימודים, ולא לעבוד השנה אפילו יום אחד.

עבודה בציורי שמן באוסטרליה למדתי המון על עצמי, הביטחון שלי עלה והפחד במה שלי עבר, שלא לדבר על כמויות הכסף האדירות שעושים כאן. אחד הדברים שאני הכי אוהבת בעבודה הזאת ששונה מכל עבודה אחרת זה שכל יום שונה מהשני, כל יום עוברים חוויות שונות, פוגשים אנשים חדשים ומעניינים ונמצאים במקומות חדשים ויפיפיים.

אני ממליצה לכל האנשים עם שאיפות שרוצים להתנסות במשהו קצת שונה ומאתגר עם המון הטבות וללמוד קצת על עצמם לבוא לעבוד באמדור. זאת באמת חוויה מדהימה. בהצלחה לכולם!

תגיות: , , .