עבודה בציורי שמן באירופה

כולם כמובן שמעו על עגלות באירופה, אבל לא כולם שמעו על עבודה בציורי שמן באירופה, מכירת ציורי השמן היא עבודה שונה לגמריי מעבודה בעגלות, אין בכלל מה להשוות בין השניים חוץ מדבר אחד ששתי העבודות הן בעצם מכירות.

עבודה בציורי שמן באירופה מתבצעת מדלת לדלת, צוות של ישראלים נשלח לאזור מסויים באחת מהערים העשירות באזור כשבידו תיק עם תמונות שמן, הצוות מתפצל בהגיעם ליעד העבודה ושם כל אחד מתפרש לרחובות או בניינים שונים, העבודה היא בעצם להציע ללקוחות שנראים פוטנציאלים (לפי הבית כמובן) אז הציורים שנעשו בידי אמנים שונים, אתה מציג את עצמך כסטודנט בעצם ואז מתחילה העבודה.

העבודה עצמה לא קלה בכלל וכוללת שעות רבות של הסתובבות ברחובות ובין בתים שאף אחד בעצם לא מבטיח לך שיקנו ממך את התמונות שאתה מציע להם, ישנה אפשרות גדולה מאוד לעשות כסף רב בעבודה זו מפני שאתה לא צריך למכור יותר מדי תמונות ביום, מספיק לך למכור 2 תמונות ביום ועשית את היומית שלך, כמובן שהשאיפה היא למכור יותר.

עבודה בציורי שמן באירופה שונה לגמריי במכירה בעגלות בקניונים, אתה בעצם אדון לעצמך במכירת ציורי השמן, אתה מסתובב בחופשיות ברחובות ומגיע לאן שבא לך, כשאתה בקניון אתה סגור ומוגבל סביב העגלה שאתה עובד בה, מה שלפעמים מפריע מאוד לאנשים.

בשתי העבודות הללו מרוויחים לפי עמלות, אתה בצעם מרוויח על פי מה שאתה מוכר ואתה לא מקבל איזשהו שכר בסיס שמובטח לך, ככה בעצם ישנה אפשרות להרוויח כסף ללא הגבלה.

עבודה במכירת ציורי שמן לא מתאימה בהכרח לכל אחד, צריכים להיות אנשי מכירות שיש ביכולתם להסתדר לבד בעיקר, להסתובב לבד, שיש להם ביטחון בהגשה שלהם, במכירה שלהם.

תגיות: , , .