עבודה בציורי שמן בהולנד

שלום לכל הגולשים ולהעובדים לעתיד… יש לי המון מה לספר וממה להתלהב כשזה מגיע לנושא עבודה בציורי שמן בהולנד. שמי מיכל כהן ואני וחבר שלי, דני, היינו כבר בשלושה ביקורים רווחיים בעסקיי עבודה בציורי שמן בהולנד ומאז אפשר להגיד שאנחנו חיים ונושמים תמונות ציורי שמן.

עבודה בציורי שמן בהולנדהבית ספר למכירות שעוברים שם בחודש – חודשיים לא משתווה לשום קורס הכשרה או עבודה רגילה אחרת. מעבר לכסף ויש המון כסף כי בעצם אתה זה שמחליט כמה תרוויח כל יום יש גם חוויה נהדרת ומלמדת. מכירים אנשים שונים מכל הארץ (ויש המון טיפוסים "מיוחדים"… לא חסר…) מסתובבים כמעט בכל הולנד במקומות שבתור תייר בחלומות היית מגיע אליהם. ממש נכנסים לחיים של ההולנדים ולכיס שלהם ולומדים ומכירים המון אנשים חדשים. באמת כיף שחבל על הזמן!

בפעם הראשונה שהגענו לעבודה בציורי שמן בהולנד וזה היה ממש במקריות, היינו חודשיים וחצי בחג המולד, הרווחנו סכום כסף נכבד ביותר וטסנו לטייל במזרח כשנגמר הכסף חזרנו בקיץ שוב לעוד 4 חודשים ואז התחלנו ללמוד. אחרי שנה ראשונה במכללה חזרנו בחופשה לתדלק בעוד חודש מדהים! ואנחנו מקווים לחזור שוב.

מה שכן חשוב לי לציין זה שברור שיש כרגע עוד הרבה חברות באירופה שמציעות כל מיני הצעות למיניהן אבל אני יכולה להבטיח שבשום מקום אחר לא תעשו ולא תתקרבו לכמויות כסף שניתן להרוויח בחברה הזאת.

בזכות עבודה בציורי שמן בהולנד בקיץ אני והחבר שלי פטורים מהחובה לעבוד בארץ במהלך השנה, סכום הכסף שאני והוא מרוויחים בעונה – מממן אותנו למשך שנה שלמה כולל כל כל ההוצאות מחייה ובזבוזים שלנו (ואנחנו שוכרים דירה במקום הכי יקר בארץ שהכסף בו נשפך בין האצבעות – תל אביב…)

החברה של ציורי השמן בהולנד מעולה – מעניקה אחלה תנאים, אחלה מגורים, יחס אישי ולדעתי – בים הענק הזה של עבודות בחו"ל ומכירות ציורי שמן בפרט, המלא שרלטנות – זה מצרך נדיר… ממליצה בחום!!!

תגיות: , , .