עבודה בקווינס

העיר ניו יורק מכילה בתוכה חמישה סוגי רובעים – אחד מהרובעים הללו זהו קווינס, שנחשב לרובע הגדול ביותר מבחינת שטחו (לא פחות מ-467 קמ"ר, כאשר מתוכם 283 קמ"ר הם שטחי יבשה). ברובע מתגוררים למעלה מ-2.3 מיליון תושבים.

בדומה לשאר הרובעים בעיר ניו יורק, גם קווינס מאוכלס בלא מעט תיירים הבאים לבקר ולראות את ארצות הברית במיטבה. חלומם של ישראלים רבים יהיה להגיע ולשהות במשך תקופה ממושכת בעיר ניו יורק עצמה ובקווינס ספציפית. הבעיה היא שהתענוג עלול לעלות לא מעט כסף. גם תקופת השהייה וגם כרטיסי הטיסה הופכים את ההרפתקה להיות מיותמת מהרבה מאוד ישראלים, להם אין את הכסף לכל החגיגה.

עם זאת, החלום לא נגמר כאן. במידה ותרצו להצליח ליהנות מן ההרפתקה, תוכלו לבחור להשתלב בעבודה בקווינס וכך להצליח לבקר במקום מבלי לשלם שקל על הוצאות הטיסה, לקבל דירה מאורגנת ומוכנה מראש בשבילכם הכוללת חדר כושר ובריכה צמודים, רכב צמוד והוצאות דלק ומה לא.

לא רק חלום, עכשיו זה גם מציאות…
ייתכן שאתם תוהים כי הדבר נשמע טוב מדי. למה שחברה תקפוץ עלינו ככה, בלי שום תואר ותרצה כל כך את שירותנו תוך שהיא מעניקה לנו מימון מלא לרוב ההוצאות (מלבד השכירות והמזון)? אז כן, חשוב להבין שמלבד היכולת ליהנות ממגוון הדברים – יש גם לספק את הסחורה עבור החברה, שבונה על היכולת הישראלית שלא לפחד לעמוד מול אנשים ולנסות בעזרת ה"חוצפה" שאנו ניחנים בה למכור בכמויות מסחריות.

עם זאת, לא כל אחד בנוי לעבודות השיווקיות הללו ויהיו כאלו שירצה להשתלב במסגרת עבודה בקווינס כברמנים, מלצרים, מאבטחים או עבודות בסגנון – האמת שגם עבודות אילו אפשרויות בחלק מהחברות, אך ככל הנראה התנאים גם יהיו פחות טובים בהתאם לסוג העבודה.

בגדול, העבודות שנוחלות הכי הרבה הצלחה במסגרת עבודה בקווינס אלו דווקא העבודות השיווקיות בשל ריבוי התיירים התמימים שרוצים רק לקנות ולקנות ועושים לנו את העבודה לקלה יותר. למרות זאת, אם אינכם בנויים לסוג העבודה הזו – תוכלו להשתלב גם בעבודות האחרות שהן במסגרת תשלום פר שעה ולהצליח לשהות בארה"ב במשך כמה חודשים ללא הוצאות!

תגיות: , , , .