עבודה חוקית בקליפורניה

עבודה חוקית בקליפורניה באזור סן פרנסיסקו כולל כרטיס טיסה עלינו! אנחנו בחברה לא מאמינים בלנפח לכם את השכל בנתונים על מתי החברה נוסדה וע"י מי, תוכניות התרחבות שלנו ואיך אתם כלולים בתוכם, לסנוור לכם את העיניים בכל מיני סכומים מטורפים כדי לפתות אתכם להגיע, והאמת, בתור כאלה שגם יצא להם לחפש עבודה, כל המודעות בעינינו נראו אותו דבר ופחות או יותר הבטיחו את אותן ההבטחות ובטוח שכולן היו מאוד ארוכות, אז נקצר ונדבר תכל'ס.

עבודה חוקית בקליפורניההמוצרים הנמכרים על ידינו הם:
הראשון הוא מוצרי טיפוח וים המלח והשני – כריות ארומתרפיות עם צמחי מרפא.שני המוצרים האלו הם הנמכרים ביותר בשוק העגלות בארה"ב והוכיחו את עצמם לאורך זמן וזו הסיבה שבחרנו לעבוד איתם.

מיקום:
אנחנו נמצאים בצפון קליפורניה באזור סן פרנסיסקו, שנחשב לאחד האזורים הכי עשירים ומגוונים מבחינת אוכלוסייה בארה"ב, והקניונים כאן נחשבים ברמה גבוהה מאוד ביחס לשאר חלקי המדינה.

שכר:
כמה שתהיו מוכרים יותר טובים ויותר רעבים לכסף, ככה תיראה המשכורת שלכם. בלי משחקים והבטחות. האחוזים אצלנו גבוהים יחסית לחברות אחרות, וכמו כן אנחנו יודעים שגם למוכרים טובים יש מדי פעם ימים פחות טובים, ולכן גם יש אצלנו משכורת בסיס. בונוסים ינתנו לעובדים מצטיינים, המשכורת משולמת כל שבועיים במזומן, ובמידה ואין לכם נסיון תינתן לכם הדרכה צמודה בימים הראשונים, בתשלום כמובן.

דיור:
הדיור לעובדים בחברה כולל דירה בקומפלקס יוקרתי מאובזרת עם מקרר, תנור, מדיח כלים, טלויזיה ורכב צמוד, וסך כל הוצאות הדיור והרכב מסתכמים ב- $300, כאשר השכר דירה יחושב לכם ישר מהמשכורת ככה שלא תצטרכו להוציא כסף.

במידה ואתם מגיעים מהארץ, לאחר 3 חודשי עבודה נחזיר לכם חצי ממחיר כרטיס הטיסה ובתום חצי שנה מרגע הגעתכם, את כולו! אם אתם כבר בתוך ארה"ב, כרטיס הטיסה הפנימי עלינו!

תגיות: , , .