עבודה לסטודנטים בניו יורק

חייו של סטודנט אף פעם לא היו פשוטים. הצורך להשקיע אין ספור שעות בלימוד מעמיק של מקצוע לחיים, תוך שלאורך כל השנה משלמים סכומי כסף גדולים על הלימודים עצמם, על שכירות ועל מזון – הופכים את החיים למאוד לא פשוטים מבחינה כלכלית. עם זאת, אם יודעים להתנהל נכונה – ניתן בהחלט להצליח לעשות כסף במקביל.

עבודה לסטודנטים בניו יורקלא פעם קורה שישנה חופשה מסוימת המאפשרת חלון הזדמנויות מבחינה כלכלית – אז יכול להיות מצב שבו תרצו לחפש עבודה לסטודנטים בניו יורק דווקא. עבודה בארץ לא בדיוק מניבה הכנסה נאה ביחס להשקעה ועל כן דווקא ניסיון להשתלב למשך כמה חודשים בעבודה בחו"ל יכול להיות פיתרון מעניין ומועיל יותר (ככה גם תוכלו לתרגל את האנגלית שלכם ללימודים האקדמאיים). סטודנטים רבים זיהו את האפשרות הזו בשנים האחרונות ובוחרים לקחת פסק זמן מהלימודים ולצאת לעבוד במשך כמה חודשים, מה שייתן להם אוויר לנשימה בהמשך.

האם קל להוציא ויזה כסטודנט?
על מנת להיות יכולים לשהות במקום מסוים, יש להוציא ויזה. כאשר מדובר בניו יורק וארה"ב ככלל, הקושי להוציא ויזה הוא בדרך כלל די גדול. העניין הוא שכסטודנטים דווקא, יהיה לכם הרבה יותר קל להוציא את האישור כיוון שיש לכם זיקה וחיבור למדינת ישראל ואין חשש שתשתקעו בארה"ב. תוכלו להציג את אישור הלימודים שלכם בקונסוליה וכמעט בוודאות לקבל אישור כניסה למדינה.

בנוגע לסוגיה האם תוכלו לקבל ויזת עבודה לסטודנטים בניו יורק – קשה לדעת את התשובה. קשה להוציא אשרות עבודה בארה"ב, אך דווקא במצב בו אתם נמצאים ייתכן וזה אפשרי, כיוון שהאמריקאים יבינו שזה משהו זמני ולא קבוע. בהחלט כדאי לנסות להוציא את ה-ויזה בתיאום עם החברה שדרכה תרצו להתחיל לעבוד, ייתכן והם יוכלו לעזור לכם באופן משמעותי לזירוז התהליך וקבלת אישור עבודה בניו יורק חוקית לסטודנטים.

לסיכום, עבודה לסטודנטים בניו יורק יכולה להיות חוויה בלתי נשכחת. תוכלו לשנות אווירה למשך כמה חודשים, ליהנות מביקור במדינה מיוחדת כמו ארה"ב ולהצליח להניב הכנסה מדהימה בתקופה הזו. לא רק תרוויחו את האוורור הנדרש כל כך כשלומדים כל הזמן, אלא גם את השקט הכלכלי להמשך הדרך.

תגיות: , , , .